Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomośćJeżeli nie możesz czegoś znaleźć skontaktuj sie z nami
Aktualności

Joel Goldsmith - Dzieła

Cieszymy się, że możemy zaoferować kilka tytułów Goldsmitha w polskiej wersji językowej, z których trzy były wydane w latach 80-tych. Joel Goldsmith jest uważany przez wielu za najlepszego wykładowcę i edukatora, który zaszczepił na grunt kultury Zachodu nauki o Jedni. Studiując teksty tego autora od razu da się wyczuć, że Goldsmith naucza z pozycji "Nieskończonego Niewidzialnego".  

Więcej >>

Autorzy

 • Joel S. Goldsmith

  Joel S. Goldsmith (1892- 1964) – jeden z największych mistyków XX stulecia. Trzon jego twórczości był poświęcony duchowemu uzdrawianiu, rozpoznaniu natury jedności, życiu w stanie boskiej obecności.

 • Eckhart Tolle

  Eckhart Tolle urodził się w 1948 roku w Dortmundzie, w Niemczech, gdzie spędził pierwsze trzynaście lat swojego życia. Po ukończeniu Uniwersytetu w Londynie został asystentem na Uniwersytecie w Cambridge. 

 • Joanna Pawłowicz

  Joanna Pawłowicz - ukończyła biologię i dziennikarstwo w Poznaniu i Warszawie. Przez wiele lat pracowała w tygodnikach ogólnopolskich i szczecińskich, zajmując się głównie reportażem społecznym.
   Pierwszy przełom nastąpił w 1993 roku, kiedy zapragnęła zrobić coś dla Matki Ziemi.

 • Aine Minogue

  Aine Minogue pochodzi z Irlandii. Jej przygoda z muzyką zaczęła się w wieku dwunastu lat, kiedy to Aine rozwinęła swój talent w kierunku harfy. Obecnie mieszka w USA. Nagrała sześć albumów solo oraz uczestniczyła w licznych projektach muzyki filmowej.

 • Steve Taylor

  Steve Taylor wykłada nauki o rozwoju osobistym i samorealizacji na Uniwersytecie w Manchester. Jest również autorem książki Making Time.

 • Peter Russell

  Peter Russell  ukończył z wyróżnieniem fizykę i psychologię eksperymentalną na Uniwersytecie Cambridge w Anglii oraz studia podyplomowe z informatyki. Studiował razem ze Stephenem Howkingiem. Uczył się medytacji oraz wschodniej filozofii w Indiach, a po swoim powrocie prowadził badania nad neurofizjologią medytacji na Uniwersytecie w Bristolu.

             

 • Swami Shyam

  Swami Shyam jest nauczycielem wykładającym starożytne hinduskie nauki i wplatającym je w zagadnienia współczesnego zachodniego stylu życia.

 • Leonard Jacobson

  Leonard Jacobson jest mistykiem i utalentowanym uzdrowicielem, którego życiowym celem jest pomoc innym w znalezieniu drogi do radosnego doświadczenia życia w tym, co TERAZ.

 • John L. Payne

  John L. Payne to znany na całym świecie nauczyciel metafizyczny, kanał transu, trener osobisty, instruktor i doradca w zakresie Konstelacji Rodzinnych & Uzdrawiania Między-pokoleniowego. John przeprowadził do tej pory ponad 350 warsztatów na pięciu kontynentach, łącznie z Afryką, Europą i Stanami Zjednoczonymi.

 • Aldous Huxley

  Powieść, która przysporzyła Huxleyowi największej sławy to antyutopia "Nowy wspaniały świat". Pod koniec życia napisał, jakby w opozycji do niej, powieść "Wyspa", prezentującą świat idealny. Największą popularność w filozofii, zwłaszcza wśród naśladowców zdobyło pojęcie Filozofii wieczystej opracowane w książce pod tym samym tytułem.

 • Deva Premal

  Deva Premal wydała 14 albumów razem ze swoim partnerem Mitenem. Jest piosenkarką z klasycznym wykształceniem, znaną w świecie ze swoich pogodnych szantów. Wychowała się w Niemczech...

 • Hans-André Stamm

  Swoją edukację rozpoczął w wieku siedmiu lat w dziedzinie muzyki klasycznej, a następnie rozwijał międzynarodową aktywność koncertową jako wirtuoz organowy. Poznał tajniki sztuki muzycznej i wydał serię albumów o wielowymiarowym profilu...

 • LOGOS

  Stephen Sicard (Logos) jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych kompozytorów swojego pokolenia. Jego muzyczna podróż zainspirowana została  w roku 1987 wydaniem pierwszego albumu „Colors Sound”. Mozaika jego albumów odzwierciedla świadomość i...

 • Michel Pépé

  Urodzony w 1962 roku w Paryżu, uważany jest we Francji oraz w kilku innych krajach za jednego z najbardzej utalentowanych kompozytorów muzyki określanej mianem "dobrego samopoczucia". Jego utwory znajdują zastosowanie w takich...

 • Nawang Khechog

  Nawang Khechog przez 11 lat był mnichem, z czego przez cztery lata żył samotnie u podnóża Himalajów. Studiował buddyjską filozofię i medytację razem z Dalai Lamą jak również z innymi tybetańskimi mistrzami.

 • Nóirín Ní Riain

  Nóirín Ní Riain jako  nauczycielka i uczennica muzyki irlandzkiej oczarowała świat swoim anielskim głosem. Jako młoda dziewczyna nauczyła się ponad tysiąca tradycyjnych pieśni.

Produkt losowy
Odwiedź nas na Facebookufacebook