Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomośćJeżeli nie możesz czegoś znaleźć skontaktuj sie z nami
Aktualności

Joel Goldsmith - Dzieła

Cieszymy się, że możemy zaoferować kilka tytułów Goldsmitha w polskiej wersji językowej, z których trzy były wydane w latach 80-tych. Joel Goldsmith jest uważany przez wielu za najlepszego wykładowcę i edukatora, który zaszczepił na grunt kultury Zachodu nauki o Jedni. Studiując teksty tego autora od razu da się wyczuć, że Goldsmith naucza z pozycji "Nieskończonego Niewidzialnego".  

Więcej >>

Nóirín Ní Riain

Nóirín Ní Riain jako  nauczycielka i uczennica muzyki irlandzkiej oczarowała świat swoim anielskim głosem. Jako młoda dziewczyna nauczyła się ponad tysiąca tradycyjnych pieśni. Kontynuuje wykonywanie tych pieśni w oryginalnym stylu sean nos, tak jak były one śpiewane przez setki lat. Irlandzcy mnisi z Klasztoru Glenstal przez wiele lat prowadzili bardzo wąską dystrybucję swoich, otoczonych legendą nagrań, z udziałem Nóirín. Ostatnie dziesięć lat dawała ona koncerty, często w połączeniu z międzynarodowymi wysiłkami na rzecz pokoju.

Produkt losowy
Odwiedź nas na Facebookufacebook