Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomość

Peter Russell

Peter Russell  ukończył z wyróżnieniem fizykę i psychologię eksperymentalną na Uniwersytecie Cambridge w Anglii oraz studia podyplomowe z informatyki. Studiował razem ze Stephenem Howkingiem.Uczył się medytacji oraz wschodniej filozofii w Indiach, a po swoim powrocie prowadził badania nad neurofizjologią medytacji na Uniwersytecie w Bristolu.

            Jako autor i wykładowca dzieli się ze słuchaczami na całym świecie swoimi spostrzeżeniami i odkryciami w dziedzinie natury świadomości, globalnych przemian i ewolucji człowieka. Jest autorem książek: Technika MT, Księga umysłu, Upaniszady, Budząca się ziemia oraz Budząc się w czasie. Stworzył także uhonorowane nagrodami nagrania video Globalny mózg i Biała dziura w czasie.

Odwiedź nas na Facebookufacebook