Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomośćJeżeli nie możesz czegoś znaleźć skontaktuj sie z nami
Aktualności

Joel Goldsmith - Dzieła

Cieszymy się, że możemy zaoferować kilka tytułów Goldsmitha w polskiej wersji językowej, z których trzy były wydane w latach 80-tych. Joel Goldsmith jest uważany przez wielu za najlepszego wykładowcę i edukatora, który zaszczepił na grunt kultury Zachodu nauki o Jedni. Studiując teksty tego autora od razu da się wyczuć, że Goldsmith naucza z pozycji "Nieskończonego Niewidzialnego".  

Więcej >>

Joanna Pawłowicz

Joanna Pawłowicz - ukończyła biologię i dziennikarstwo w Poznaniu i Warszawie. Przez wiele lat pracowała w tygodnikach ogólnopolskich i szczecińskich, zajmując się głównie reportażem społecznym.
 Pierwszy przełom nastąpił w 1993 roku, kiedy zapragnęła zrobić coś dla Matki Ziemi. Przez 11 lat redagowała i wydawała wspólnie z rodziną miesięcznik ekologiczny "Zielona Arka", później również książeczki edukacyjne dla dzieci. Przez siedem lat paliła ognie oczyszczające i uprawiała ogród biodynamiczny, przeszła na wegetarianizm.
 W 2001 roku zaczęła się przygoda z masażem i tańcem polinezyjskim Ma-Uri, co zaowocowało wyprawą do Nowej Zelandii. To był kolejny punkt zwrotny, który całkowicie zmienił kierunek jej życia. Zetknięcie z wciąż żywą kulturą maoryską i pierwotną przyrodą spowodowało zmianę priorytetów. Ważne stało się poznawanie siebie, rozwój duchowy i poszerzanie świadomości. Zajęła się uzdrawianiem i tańcem rytualnym.  Dotychczas wydała dwie książki: "Życie przez kalkę" - reportaże o szczecińskich pisarzach Janie Papudze i Franiszku Gilu oraz "Lenę" - powieść biograficzną o Helenie Urbańskiej. Obecnie zajmuje się pisaniem, doradztwem osobistym, prowadzi warsztaty rozwoju osobistego. Mieszka w Szczecinie.

Produkt losowy
Odwiedź nas na Facebookufacebook