Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomośćJeżeli nie możesz czegoś znaleźć skontaktuj sie z nami
Aktualności

Joel Goldsmith - Dzieła

Cieszymy się, że możemy zaoferować kilka tytułów Goldsmitha w polskiej wersji językowej, z których trzy były wydane w latach 80-tych. Joel Goldsmith jest uważany przez wielu za najlepszego wykładowcę i edukatora, który zaszczepił na grunt kultury Zachodu nauki o Jedni. Studiując teksty tego autora od razu da się wyczuć, że Goldsmith naucza z pozycji "Nieskończonego Niewidzialnego".  

Więcej >>

LOGOS

Stephen Sicard (Logos) jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych kompozytorów swojego pokolenia. Jego muzyczna podróż zainspirowana została  w roku 1987 wydaniem pierwszego albumu „Colors Sound”. Mozaika jego albumów odzwierciedla świadomość i zaangażowanie, które przenikają każdy utwór muzyczny. "Moja muzyka nie ma na celu dostarczyć słuchaczom ładnych dźwięków. Wyraża ona moją świadomość i służbę na rzecz wprowadzenia równowagi w takich domenach jak ekologia, rozwój osobisty, praktyka duchowa oraz  wartości oparte na tolerancji i szacunku". Dźwięki muzyki Logosu rozbrzmiewają już od ponad 20 lat, przenikając takie sfery jak relaksacja, dobre samopoczucie, mistycyzm. Siła melodii zestrojona z odgłosami przyrody oraz perfekcyjny warsztat muzyczny sprawiają, że słuchanie tej muzyki nigdy się nie znudzi.

Produkt losowy
Odwiedź nas na Facebookufacebook