Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomośćJeżeli nie możesz czegoś znaleźć skontaktuj sie z nami
Aktualności

Joel Goldsmith - Dzieła

Cieszymy się, że możemy zaoferować kilka tytułów Goldsmitha w polskiej wersji językowej, z których trzy były wydane w latach 80-tych. Joel Goldsmith jest uważany przez wielu za najlepszego wykładowcę i edukatora, który zaszczepił na grunt kultury Zachodu nauki o Jedni. Studiując teksty tego autora od razu da się wyczuć, że Goldsmith naucza z pozycji "Nieskończonego Niewidzialnego".  

Więcej >>

Nawang Khechog

Nawang Khechog przez 11 lat był mnichem, z czego przez cztery lata żył samotnie u podnóża Himalajów. Studiował buddyjską filozofię i medytację razem z Dalai Lamą jak również z innymi tybetańskimi mistrzami. Obecnie pochłania go unikalna praca jako krzewiciela kultury buddyjskiej, nauczyciela, praktyka i działacza na rzecz wolnego Tybetu. Jego muzyka w wielu krajach świata cieszy się dużą popularnością osiągając ostatnio sprzedaż płyt CD na poziomie kilku milionów egzemplarzy.

Produkt losowy
Odwiedź nas na Facebookufacebook