Notice: Undefined index: in /home/grafiqa/public_html/biblioteka-nz.pl/bnz3/core/pages.php on line 65
Tibetan Meditation Music - Biblioteka Nowej Ziemi

Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomość

Autorzy » Nawang Khechog |Dział audio|Muzyka|Muzyka » Nawang Khechog

Tibetan Meditation Music

Nawang Khechog
ISBN1-59179-548-6
kategoria:muzyka świata / Tybet
data wydania:2007
dystrybutor:Biblioteka Nowej Ziemi
czas nagrania:64:00 min.

                                        

Nawiązując do źródeł tybetańskiej tradycji medytacyjnej, Nawang Khechog skomponował swój, jak dotychczas, najbardziej relaksacyjny album – koncentrując się całkowicie na wprowadzeniu słuchacza w doświadczenie wewnętrznej ciszy.

W tym albumie Nawang spaja tybetańskie szanty ze swoimi mistrzowskimi utworami na flecie. Efektem jest łagodna mozaika, która sprzyja praktyce medytacji lub po prostu sprzyja odnajdowaniu momentów świeżości i  pogodnego nastroju.      

W niespotykany sposób, Nawang podkreśla  w tym nagraniu rytm, używając subtelnych akcentów wokalu, dzwonów, perkusji i zachodnich instrumentów klasycznych dla wzmocnienia stonowanych, przestrzennych dźwięków swojego fletu i tybetańskich duchowych szantów. Album  Tibetan Meditation Music cechuje ponadczasowa jakość; słuchanie go wywołuje uczucie przebywania gdzieś na szycie w Himalajach, zachwycając się nieskończoną przestrzenią, wolnością natury i wiecznym spokojem.  Jest to doskonała muzyczna pomoc do medytacji, jogi, tai-chi, uzdrawiania i  –  totalnej relaksacji.

                                                                                                       Zapas magazynowy wyczerpany !

Odwiedź nas na Facebookufacebook