Notice: Undefined index: in /home/grafiqa/public_html/biblioteka-nz.pl/bnz3/core/pages.php on line 65
Quiet Mind - Biblioteka Nowej Ziemi

Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomość

Autorzy » Nawang Khechog |Dział audio|Muzyka » Nawang Khechog

Quiet Mind

Nawang Khechog
ISBN1-56455-550-X
kategoria:muzyka świata / Tybet
dystrybutor:Biblioteka Nowej Ziemi
czas nagrania:54:56 min.

 

Cichy umysł - muzyczna podróż tybetańskiego nomada

 

Urodzony w Tybecie, Nawang Khechong spędził swoje wczesne dzieciństwo w rodzinie nomadów. Jako chłopiec opanował grę na bambusowym flecie, instrumencie popularnym w tybetańskich wioskach. W roku 1959 Nawang wyemigrował, chroniąc się przed prześladowaniami w Indiach. Był mnichem przez 11 lat, po czym zaprezentował swoją muzykę na Zachodzie. Od lat 90-tych jego muzyka osiąga status bestselleru, kiedy to Nawang uczestniczył w realizacji filmu "Siedem lat w Tybecie" w reżyserii Jean-Jackues Annaud.

 

Album Quiet Mind odzwierciedla dalekie podróże tego wybitnego muzyka. Jest to jego najbardziej osobisty przekaz, nieustająca modlitwa udzielająca swego spokoju każdemu, kogo dotyka. Z udziałem instrumentów, takich jak: didgeridoo, indiańska fletnia pan i okaryna.

 

Cena: 56,58 PLN
Podziel się na FacebookuPodziel się na Facebooku
Odwiedź nas na Facebookufacebook