Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomośćJeżeli nie możesz czegoś znaleźć skontaktuj sie z nami
Aktualności

Joel Goldsmith - Dzieła

Cieszymy się, że możemy zaoferować kilka tytułów Goldsmitha w polskiej wersji językowej, z których trzy były wydane w latach 80-tych. Joel Goldsmith jest uważany przez wielu za najlepszego wykładowcę i edukatora, który zaszczepił na grunt kultury Zachodu nauki o Jedni. Studiując teksty tego autora od razu da się wyczuć, że Goldsmith naucza z pozycji "Nieskończonego Niewidzialnego".  

Więcej >>

Michel Pépé

Urodzony w 1962 roku w Paryżu, uważany jest we Francji oraz w kilku innych krajach za jednego z najbardzej utalentowanych kompozytorów muzyki określanej mianem "dobrego samopoczucia". Jego utwory znajdują zastosowanie w takich dziedzinach jak relaksacja, medytacja, yoga, itd. Michel Pépé komponuje muzykę do wielu programów i filmów telewizyjnych o tematyce związanej z naturą, życiem zwierząt, ekologią i odkryciami naukowymi.  

Produkt losowy
Odwiedź nas na Facebookufacebook