Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomośćJeżeli nie możesz czegoś znaleźć skontaktuj sie z nami
Aktualności

Joel Goldsmith - Dzieła

Cieszymy się, że możemy zaoferować kilka tytułów Goldsmitha w polskiej wersji językowej, z których trzy były wydane w latach 80-tych. Joel Goldsmith jest uważany przez wielu za najlepszego wykładowcę i edukatora, który zaszczepił na grunt kultury Zachodu nauki o Jedni. Studiując teksty tego autora od razu da się wyczuć, że Goldsmith naucza z pozycji "Nieskończonego Niewidzialnego".  

Więcej >>

Deva Premal

Deva Premal wydała 14 albumów razem ze swoim partnerem Mitenem. Jest piosenkarką z klasycznym wykształceniem, znaną w świecie ze swoich pogodnych szantów. Wychowała się w Niemczech, w domu przenikniętym duchowością Wschodu i medytacją, którą praktykowała przez większą część życia. Znane są efekty uzdrawiające jej muzyki w takich dziedzinach terapii jak shiatsu, refleksoterapia czy terapia craniosacral.

Produkt losowy
Odwiedź nas na Facebookufacebook