Notice: Undefined index: in /home/grafiqa/public_html/biblioteka-nz.pl/bnz3/core/pages.php on line 65
naturalny testosteron - Biblioteka Nowej Ziemi

Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomość

Nowości / Zapowiedzi|Autorzy » Swami Shyam|Książki

Najwyższe Życie

Swami Shyam
ISBN978-83-61897-80-4
wydawca:Biblioteka Nowej Ziemi
kategoria:nie-dualność
stron:144
format:125 x 205 mm
okladka:mięka
wydanie:polskie I
data wydania:11/2014
przeklad:Anna Szentak

Tytuł oryginału: "Raj Yog", czyli Supreme Life.


Najwyższe Życie przenika całość życia każdej osoby, tak jak soki życiowe przenikają wszystkie włókna korzeni, pnia, gałęzi, kwiatów, owoców oraz nasion drzewa. Niniejsza książka adresowana jest do osób pragnących całkowicie uwolnić się od niewiedzy, która konfuduje i zaślepia ludzką inteligencję. Każdy, kto zrozumie naukę Najwyższego Życia, dowie się, jaki jest jego ostateczny cel oraz w jaki sposób go osiągnąć. Nie będzie miał wątpliwości, rozróżniając między dobrymi aktywnościami, złymi, oraz brakiem aktywności. Pozostanie wolny niezależnie od wykonywanej pracy, a wszelkie życiowe zadania będzie wykonywał z niezwykłą sprawnością, czerpiąc z ich rezultatów najwyższą satysfakcję. Na koniec odejdzie z tego świata całkowicie spełniony, wiedząc, że życie nigdy nie umiera. Jedynie szata w postaci ciała umiejscowionego w czasie i przestrzeni zużywa się i ostatecznie zostaje odrzucona. Dlatego zgłębianie nauki Najwyższego Życia czyni człowieka nieśmiertelnym w swym myśleniu oraz wolnym od lęku przed chorobą, śmiercią i rozkładem.

 

Swami Shyam jest nauczycielem wykładającym starożytne hinduskie nauki i wplatającym je w zagadnienia współczesnego zachodniego stylu życia. Niniejsza publikacja bazuje na jego osobistych odkryciach, eksperymentach i doświadczeniu; stanowi nieoceniona wartość dla obecnych i przyszłych adeptów systemu Yogi. Swami Shyam jest oświeconą istotą, mędrcem i oryginalnym myślicielem, którego wizja Jedni i wiedza o Jaźni przynosi wolność oraz poszerza świadomość ludzi na całym świecie. Swoje przesłanie autor głosi za pomocą wykładów, książek, piosenek oraz poezji. Przetłumaczył też wiele klasycznych indyjskich pism na język angielski.

 

 

Odwiedź nas na Facebookufacebook