Notice: Undefined index: in /home/grafiqa/public_html/biblioteka-nz.pl/bnz3/core/pages.php on line 65
Celtic Meditation Music - Biblioteka Nowej Ziemi

Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomość

Autorzy » Aine Minogue|Dział audio|Muzyka » Aine Minogue

Celtic Meditation Music

Aine Minogue
ISBN1-59179-152-9
kategoria:muzyka świata / celtycka
dystrybutor:Biblioteka Nowej Ziemi
czas nagrania:61:00 nim.

Muzyka wykonywana przez Aine Minogue nawiązuje do wzorów Celtic, Folk i New Age. Jej głęboki charakter zakorzeniony jest w pradawnych formach i ozdobiony własną twórczością, czyniąc ją stałym gościem wielu publicznych stacji radiowych.  

 

Gdyby modlitwy były muzyką, to jak one by brzmiały? Irlandzka harfistka Aine Minogue dostarcza odpowiedzi w albumie Celtic Meditation Music, kolekcji oryginalnych piosenek nawiązujących do prastarych celtyckich modlitw, specjalnie skomponowanych dla celów odprężenia i medytacji.

 

Irlandzką harfę zawsze utożsamiano z duchowością, twierdzi artystka i staje się to oczywiste, słuchając jej najnowszego albumu. Używając tradycyjnej poezji jako inspiracji, tworzy ona instrumentalną wiązankę dynamicznych, kobiecych utworów, które uwydatniają cichą przestrzeń pomiędzy wersami celtyckiej modlitwy. Celtic Meditation Music pozwala słuchaczom zanurzyć się w wibrujących, modalnych tonach harfy, a przez to, staje się  zaproszeniem do prastarej świętej przestrzeni, zaproszeniem, które trwa długo jeszcze po kończącym muśnięciu w strunę.

 

Cena: 49,20 PLN
Podziel się na FacebookuPodziel się na Facebooku
Odwiedź nas na Facebookufacebook