Notice: Undefined index: in /home/grafiqa/public_html/biblioteka-nz.pl/bnz3/core/pages.php on line 65
Życie Łaską - Biblioteka Nowej Ziemi

Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomość

Autorzy » Joel S. Goldsmith|Książki

Życie Łaską

Joel S. Goldsmith
ISBN978-83-61897-68-2
wydawca:Biblioteka Nowej Ziemi
kategoria:mistycyzm /samorealizacja
stron:182
format:135x205
okladka:miękka
wydanie:polskie I
data wydania: VII.2012
przeklad:Grzegorz Wywiał

Ścieżka wewnętrznych odkryć.

Joel Goldsmith nauczał, że celem życia duchowego jest  przygotowanie nas do uleczenia świata z  chorób takich jak korupcja, nędza, trwonienie zasobów naturalnych, dewastacja środowiska, przestępczość i wojna. Jest to ścieżka, którą jesteśmy prowadzeni w wyniku osobistego objawienia, które Goldsmith nazywa Drogą do Nieskończoności.
"Życie Łaską" jest zbiorem mistrzowskich i najbardziej zaawansowanych nauczań dotyczących sposobu życia w Drodze do Nieskończoności. Książka zawiera przegląd ścieżki duchowego uzdrawiania od stadiów początkowych aż do finalnych. Niniejsze teksty konsekwentnie ujawniają mądrość, którą odnajdujemy w sobie  i pokazują, jak owa mądrość poprowadzi nas do wewnętrznego pokoju i świadomości Ducha.

 

To nie ty stworzyłe(a)ś swoje życie. Nawet nie wykreowałe(a)ś swoich talentów. Więc musisz przestać myśleć o twoim indywidualnym życiu jako o swoim własnym i zacząć myśleć o nim, jak o życiu Boga. Bóg wydał na ten świat Siebie jako zrodzonego Syna, jako ciebie. Bóg wydał Siebie na ten świat jako ty. On nie tchnął w ciebie twojego życia; On tchnął w ciebie Swoje życie. To Jego oddechem oddychasz; to Jego życiem żyjesz; to za sprawą Jego umysłu działasz. Twoje ciało jest świątynią żywego Boga, więc nawet ciało, dzięki któremu funkcjonujesz, nie należy do ciebie. Należy do Niego.

                                                                                                                        

                                                                                                                                     - cytat z książki

Odwiedź nas na Facebookufacebook