Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomość

Autorzy » Eckhart Tolle|Książki

PRAKTYKOWANIE POTĘGI TERAŹNIEJSZOŚCI

Eckhart Tolle
ISBN978-83-61897-04-0
wydawca:BIBLIOTEKA NOWEJ ZIEMI
kategoria:duchowość / nowa świadomość
okladka:miękka ze skrzydełkami
wydanie:wydanie II (skorygowane)
data wydania:XI.2010
przeklad:Jerzy Hogendorf i Dariusz Wróblewski

Główne nauki, medytacje i ćwiczenia oparte na książce "Potęga Teraźniejszości".

Książka Eckharta Tolle "Potęga Teraźniejszości", bardzo szybko udowodniła, że jest jedną z najważniejszych duchowych pozycji ostatniego czasu. Ma w sobie moc, która wykracza poza słowa i może poprowadzić do cichego miejsca w nas, gdzie stworzone przez myśli problemy znikają. Odkrywamy w ten sposób, co to znaczy tworzyć i prowadzić wyzwolone życie. Jak mówi sam Eckhart Tolle:

Mówię o głębokiej transformacji ludzkiej świadomości, nie jako odległej, przyszłej możliwości, ale dostępnej teraz – niezależnie od tego gdzie jesteś i kim jesteś. Pokazuję jak uwolnić się ze zniewolenia umysłu, wejść w oświecony stan świadomości i utrzymać go w codziennym życiu

W całej Potędze Teraźniejszości pojawiają się specjalne praktyki i jasne wskazówki, pokazujące jak odkryć dla samego siebie łaskę, swobodę i lekkość, które budzą się wtedy, gdy uciszamy myśli i dostrzegamy przed sobą świat obecnej chwili.

Praktykowanie Potęgi Teraźniejszości to seria starannie dobranych fragmentów Potęgi Teraźniejszości, które zawierają główne ćwiczenia i wskazówki. Czytaj tę książkę powoli i często otwieraj ją na chybił trafił.

Zatrzymuj się nie tylko nad słowami, ale również nad przestrzenią między nimi. Być może z czasem, a może natychmiast odkryjesz coś, co może zmienić twoje życie. Odkryjesz moc i umiejętność, aby poddać transformacji nie tylko własny los, ale cały swój świat.

To jest tutaj, teraz, w tym momencie – święta obecność twojego Istnienia. Jest ona tu i teraz, a nie w jakiejś odległej przyszłości – to miejsce, które zawsze jest i będzie ponad zgiełkiem życia, to świat spokoju poza słowami, świat radości, która nie ma przeciwieństwa

 

Odwiedź nas na Facebookufacebook