Notice: Undefined index: in /home/grafiqa/public_html/biblioteka-nz.pl/bnz3/core/pages.php on line 65
sztuka duchowego uzdrawiania - Biblioteka Nowej Ziemi

Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomośćJeżeli nie możesz czegoś znaleźć skontaktuj sie z nami
Aktualności

Joel Goldsmith - Dzieła

Cieszymy się, że możemy zaoferować kilka tytułów Goldsmitha w polskiej wersji językowej, z których trzy były wydane w latach 80-tych. Joel Goldsmith jest uważany przez wielu za najlepszego wykładowcę i edukatora, który zaszczepił na grunt kultury Zachodu nauki o Jedni. Studiując teksty tego autora od razu da się wyczuć, że Goldsmith naucza z pozycji "Nieskończonego Niewidzialnego".  

Więcej >>

Autorzy » Joel S. Goldsmith|Książki

SZTUKA DUCHOWEGO UZDRAWIANIA

Joel S. Goldsmith
ISBN978-83-61897-52-1
wydawca:BIBLIOTEKA NOWEJ ZIEMI
kategoria:wiedza duchowa/ mistycyzm
stron:219
format:135 x 205 mm
okladka:miękka
wydanie:polskie II
data wydania:X.2011
przeklad:Dariusz Jagiełło

Przekazujemy w ręce naszych czytelników drugie wydanie tej książki, które w wielu miejscach znacząco różni się od poprzedniego, gdyż jaśniej i precyzyjniej wyraża specyficzny styl literacki Goldsmitha. Gwarantujemy, iż nie zawiodą się także ci, którzy przeczytali wcześniejszą wersję, a ci, którzy jeszcze nie czytali, będą zachwyceni.

 

"Robić z choroby rzeczywistość, uważać ją za coś co się widzi i czuje – a potem usiłować ją leczyć wykorzystując do tego Boga jest myślowym szarlataństwem." Temat ten pogłębił i rozwinął w swej książce Joel S.Goldsmith. Ten uznawany za jednego z największych nauczycieli duchowych XX wieku autor przekazał wizję leczenia i uzdrawiana chorób, niepodobną do żadnej innej – wizję znaną jedynie mistykom. Tak sam o tym napisał: "Jeżeli Bóg ukazuje się jako indywidualna istota, to nie ma Boga oraz człowieka, nie ma Boga i ciebie, a zatem nie może być osoby idącej do Boga po coś. W ciągu lat, kiedy poświęcałem mój czas wyłącznie pracy uzdrawiania, w miarę jak pacjenci przychodzili do mnie, nauczyłem się nie patrzeć na nich jak na istoty ludzkie i nie wyglądać Boga, aby ich uzdrowił. Wiedziałem, że każdy, kto do mnie przychodzi jest Bogiem ukazującym się jako indywidualna istota i ta prawda odsłaniała harmonię i przywracała zdrowie." Sztuka Duchowego Uzdrawiania to coś więcej niż zwykły poradnik na poszczególne dolegliwości. To unikalny przekaz mądrości, który dzięki swej głębi i prostocie ma moc przemiany świadomości i doświadczania zdrowia na zupełnie nowym poziomie.

 

SPIS TREŚCI

 

CZĘŚĆ I
DUCHOWE UZDRAWIANIE – ZASADY
1. Co to jest duchowe uzdrawianie?
2. Czy Bóg jest sługą?
3. Jedna siła
4. Słownictwo w duchowym uzdrawianiu
5. Co cię powstrzymuje?

CZĘŚĆ II
DUCHOWE UZDRAWIANIE – ROLA LECZENIA
6. Rozwój uzdrawiającej świadomości
7. Wskazówki dla praktyków
8. Leczenie jest urzeczywistnieniem Wszechobecności


CZĘŚĆ III
DUCHOWE UZDRAWIANIE – PRAKTYKA
9.  Co z tym ciałem?
10. Duchowy rozwój, nie ludzkie narodziny lub śmierć
11. Relacja jedności
12. Bóg jest naszym przeznaczeniem
13. Nowa koncepcja zasobów
14. W domostwie Najwyższego

CZĘŚĆ IV
DUCHOWE UZDRAWIANIE – BEZ SŁÓW I MYŚLI
15.
Poza słowami i myślami
16. Jest
17. Gdy zostanę podniesiony

Produkt losowy
Odwiedź nas na Facebookufacebook