Biblioteka Nowej Ziemi

Publikujemy książki, które pomagają budować nową świadomość oraz uleczyć duszę i ciało. Zachęcają one czytelników, aby żyli z głębi swojej prawdziwej esencji i zawsze pamiętali, kim naprawdę są. Te książki i muzyka stanowią cenne zasoby dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematyką, jak również są źródłem inspiracji dla tych, którzy dopiero wchodzą w proces wewnętrznych odkryć.

basket
Produktów w koszyku:  0

psychologia głębi – rozwój osobisty – mistycyzm – wiedza duchowa – nowa świadomość

Autorzy » Aine Minogue|Dział audio|Muzyka » Aine Minogue

Celtic Pilgrimage

Aine Minogue
ISBN1-59179-803-5
kategoria:muzyka świata / celtycka
dystrybutor:Biblioteka Nowej Ziemi
czas nagrania:51:00 min.

Niewiele wydarzeń potrafi odmienić czyjeś życie tak, jak święta pielgrzymka – podróż, która dosięga Ducha, przywraca naszą kompletność na umyśle i ciele, przywraca czystość naszej relacji z tym, co boskie.

 

W albumie Celtic Pilgrimage, irlandzka harfistka Aine Minogue użyła muzyki oraz śpiewanej poezji lirycznej do stworzenia  pełnego emocjonalnego spektrum  pielgrzymki. Wychodząc od nieokreślonego lęku przed nieznanym i dalej poprzez tęsknotę za domem,  w stronę nowej perspektywy i ponownego odkrycia radości, którą odzyskujemy przy końcu podróży, tych 11 poruszających utworów przypomina nam o świętej drodze, którą wszyscy przecież podążamy.

Cena: 49,20 PLN
Podziel się na FacebookuPodziel się na Facebooku
Odwiedź nas na Facebookufacebook